Mirosława Janzen-Pastwa
Aleksandra Sosnowska-Serek
Monika Smorczewska
Lucyna Soldenhoff
Małgorzata Miszewska

Mirosława Janzen-Pastwa

Mirosława Janzen-Pastwa

Dyrektor Zarządzający

Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Nulla varius consequat magna, id molestie ipsum volutpat quis. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien.


Aleksandra Sosnowska-Serek


Aleksandra Sosnowska-Serek

Key Account Manager

Na pytanie, kim jestem, odpowiadam: marketingowcem i sprzedawcą.
Umiem przygotować aktywności i materiały marketingowe tak, by były efektywne i przynosiły sprzedaż. Lubię myśleć inaczej. To znaczy – nie szukać łatwych, sprawdzonych rozwiązań, działać kreatywnie i energicznie. Nie trzeba brawury tam, gdzie wystarczy inteligencja, a każdy co dzień ma taką samą możliwość podejmowania właściwych decyzji – w to wierzę.
Jestem praktykiem sprzedaży, promocji i budowania relacji biznesowych. Moje doświadczenie jest podparte wykształceniem w Marketingu zdobyte w Wyższej Szkole Morskiej w Gdyni, SGH oraz na podyplomowych Studiach PR w ODiTK Gdańsk posiadam Certyfikat Trenera Biznesu.
Prywatnie, biegam, czytam, mam duże poczucie humoru. A szklanka jest dla mnie zawsze do połowy pełna.

Monika Smorczewska


Monika Smorczewska

Creative Manager

Jestem jedną z tych w czepku urodzonych, którzy wykonują swoją pracę, bo chcą. Moje pasje uzupełniają się z wykonywanym zawodem. Zamiłowanie do fotografii, przekształcone w profesję. Zdolności artystyczne, przekształcone w projektowanie graficzne. Fascynacja kulturą i sztuką przekształcone w wykształcenie i działalność artystyczną. Dryg do przygód przekształcony w podróże z plecakiem po ostępach Ameryki Łacińskiej. Wrażliwość, intuicja, umiejętności analityczne i organizacyjne przekształcone w ponad dziesięcioletnie doświadczenie w korporacjach na stanowisku PR Project Managera.
Mariaż zainteresowań i kompetencji powoduje, że każde wyzwanie kreatywne to dla mnie przede wszystkim przyjemność, a dla naszych klientów jest gwarantem nie tylko właściwych, ale i nieszablonowych rozwiązań.

Lucyna Soldenhoff

Lucyna Soldenhoff

Fotograf

Małgorzata Miszewska

Małgorzata Miszewska

Główny Grafik