Mo_Mirka_3rz1-4

Mirosława
Janzen-Pastwa

Dyrektor Zarządzający

Postanowiłam połączyć pasję z doświadczeniem, które zdobywałam przez kilkanaście lat w międzynarodowych korporacjach m.in. Red Bull, Finlandia czy Ergo Hestia. Prowadziłam liczne projekty z obszaru sponsoringu, CSR, identyfikacji wizualnej i szeroko rozumianego PR-u. Zdobyta wszechstronność i zdolność poruszania się w wielu obszarach jednocześnie, pozwalają mi na umiejętne prowadzenie Firmy.
Jestem PR-wcem z doświadczenia i wykształcenia, które zdobyłam na Uniwersytecie Gdańskim oraz Politechnice Gdańskiej, kończąc Podyplomowe Studia Public Relations.
Budując strategie zwracam szczególną uwagę na dobór właściwych narzędzi, wspieram implementację ustalonych rozwiązań i zapewniam, aby działania Agencji były zawsze kompleksowe i dopasowane do potrzeb oraz oczekiwań Klienta.
Wolny czas spędzam bardzo sportowo, czasem uprawiając dyscypliny dość ekstremalne, co niewątpliwie daje mi impuls do nieszablonowej kreacji. Zdobytą energię wykorzystuję do efektywnego zarządzania powierzonym Agencji FACTORY PR, projektom.